Aktuális munkalehetőségek - Karbantartó-Mórahalom

Ajánlat sorszáma: 2014456

Gépkarbantartó-elektronikai műszerész munkatársat keresünk modern technológiákat alkalmazó, automatizált gyártó céghez, családias csapatba.

Feladatok:

  • gyártó gépek karbantartása;
  • meghibásodások javítása;
  • higiéniai-és biztonsági szabályok betartása;
  • gép meghibásodások javítása, okainak feltárása;
  • magasan automatizált gépek megelőző karbantartása;
    munkakörhöz tartozó dokumentáció vezetése.

Elvárások:

  • villamossági középfokú vagy technikusi végzettség;
  • ipari környezetben szerzett tapasztalat;
  • Siemens PLC karbantartói szintű ismerte (hibák felismerése);
  • villamos kapcsolási rajzok értelmezése.

Munkaidő: három műszakos munkarend: 06:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00

Előnyt jelent:

  • pneumatikus és hidraulikus rendszerek ismerete;
  • angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér;
  • korrekt vezetői szemlélet;
  • versenyképes juttatási csomag​;
  • munkába járási költségtérítés;
  • túlóra- és műszakpótlék.

Munkavégzés helye: Mórahalom.

Érdeklődni lehet: +36306058667

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát, a megjegyzés rovatba pedig tüntesse fel bérigényét.