Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Irodai adminisztrátor - Budapest XIII. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014270

Irodai adminisztrátor angol nyelvtudással

Új állást keres? A Produkteam Kft. 20 éve segíti az álláskeresőket, hogy megtalálják azt a munkahelyet, amit szeretnének, és ahol jól érzik magukat. Fontosnak tartjuk, hogy a munkaadó és munkavállaló egyaránt elégedett legyen. Jelentkezzen most, hogy segíthessünk Önnek!

Közel száz éves múlttal rendelkező liftekkel és felvonókkal foglalkozó partnercégünkhöz egy 4 fős proaktív, életvidám csapatba keresünk munkatársakat. A feladatok változatosak és jó szervezőkészséget, rendszerszemléletet igényelnek. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladat:

  • ügyfelekkel való kapcsolattartás e-mail-ben és telefonon;
  • árajánlatok előkészítése;
  • munkalapok rögzítése Excelben;
  • irodai adminisztrációs rendszer működtetése;
  • szerződésekkel kapcsolatos feladatok, nyilvántartások vezetése, archiválás, kisebb szerződésmódosítások előkészítése;
  • értékesítő és a szervizes kollégák munkájának adminisztratív támogatása.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • aktív, középszintű angol nyelvtudás, amely a mindennapos angol nyelvű kapcsolattartás miatt fontos;
  • precíz és pontos munkavégzés;
  • irodai munkakörben szerzett tapasztalat;
  • saját munkájával szembeni magas elvárási szint (felelősségtudat);
  • MS Office ismeret;
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség.

Egyéb információk:

  • a cég Budapesten, a 13. kerületben található;
  • munkaidő: teljes munkaidő, hétköznap 8:00 és 16:45 óra között, pénteken rövid munkanap;
  • azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség;
  • a munkakörnyezet kulturált és tiszta.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.