Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - hegesztőmérnök

Ajánlat sorszáma: 2014121

Főbb feladatok, munkák:

  • hegesztési folyamatok tervezése, koordinálása
  • aktív részvétel az új termékek bevezetésében
  • hegesztési technológiák meghatározása
  • fejlesztési lehetőségek felmérése, a gyártási folyamatok optimalizálása
  • hegesztők munkájánsk segítése, szakmai felügyelete, fejlesztése
  • hegesztési munkautasítások készítése
  • műszaki dokumentáció kezelése
  • kapcsolattartás angol nyelven az anyavállalattal, partnerekkel, szervezetekkel

Elvárások:

  • hegesztőmérnöki diploma
  • CAD program ismerete
  • MIG/MAG/Impulzus hegesztés
  • metallurgiai és robottechnikai ismeretek
  • indukciós hőkezelésben szerzett tapasztalat vagy hajlandóság ennek megtanulására
  • VT1, VT2 és MT1, MT2 ismeretek

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig 7:30 - 16:00

Ha úgy érzi, azonosulni tudna a munkakörrel, kérjük, kattintson a "jelentkezem" gombra, és töltse fel önéletrajzát.