Aktuális munkalehetőségek - HEGESZTŐ, LÁNGVÁGÓ - RAKTÁRI MUNKATÁRS - BUDAPEST XXI. KERÜLET

Ajánlat sorszáma: 2014231

Acélipari termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnercégünk csapatába keresünk

HEGESZTŐ,LÁNGVÁGÓ - RAKTÁRI munkatársakat!

Feladatok:

  • durvalemez és betonacél vágás;
  • teherkötözés;
  • egyéb raktári feladatok.

Elvárások:

  • lánghegesztő vagy szerkezet lakatos végzettség;
  • erős fizikum;
  • megbízható, pontos, felelősségtudó munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • bérezés: alapbér  + cafetéria + bónuszok;
  • délutános műszakra +30% műszakpótlék;
  • teljes munkaidős, bejelentett munkahely;
  • hosszú távú munkalehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület

Munkavégzés ideje:

hétfőtől-péntekig, választható: 2 műszakban vagy állandó délutáni műszak:

Délelőttös műszak: H-Cs 6:00-14:45; P 6:00-13:30

Délutános műszak: H-Cs 12:00-20:45; P 12:00-19:30

Munkába állás: akár azonnal.

Érdeklődni lehet: 0630/9854536, vagy a polyak.dora@produkteam.hu e-mail címen!

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel önéletrajzát.