Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Gépkezelő operátor- Halásztelek

Ajánlat sorszáma: 2014324

Műanyag termékeket gyártó céghez keresünk gépkezelő munkatársakat (nőket és férfiakat egyaránt).

Feladat:

  • gépek kezelése, működtetése;
  • csomagolás.

Munkaidő: folyamatos munkarend, 4 műszakos. Hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő üzemben!

Elvárások:

  • alapfokú végzettség (8 általános);
  • ápolt, rendezett megjelenés;
  • monotonitástűrő képesség;
  • megfelelő látás és kézügyesség,

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony;
  • kiemelt bérezés + Erzsébet utalvány, bónuszok;
  • kulturált és tiszta munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Halásztelek

Ingyenes céges buszjáratokat indítunk dolgozóink részére (jelenleg: Zagyvarékas, Újszász, Abony és Ceglédről.)

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel önéletrajzát.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 607 17 84