Aktuális munkalehetőségek - Gázelosztási mérnök Szegeden

Ajánlat sorszáma: 2014470

Feladat:

  • rendszerfejlesztések tesztelésében való aktív közreműködés;
  • tesztelések dokumentálása, kiértékelése;
  • beérkező adatok helyességének ellenőrzése;
  • gázipari adatcsere folyamatokkal kapcsolatos napi szintű ügyintézés.

Munkaidő: heti 40 óra.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki, informatikai vagy gépészeti végzettség;
  • haladó szintű számítógépes ismeretek (word, excel, levelező program);
  • jó stressztűrő képesség.

Előnyt jelent:

  • excel makró ismerete;
  • adatbázis kezelői és programozói gyakorlat;
  • SAP ismeret.

Szükséges kompetenciák:

  • precíz, pontos munkavégzés;
  • megbízhatóság;
  • terhelhetőség.

Amit kínálunk:

  • tervezhető munkabeosztás;
  • fix bér és prémium;
  • cafetéria;
  • munkába járás támogatása;
  • modern kellemes munkakörnyezet;
  • stabil, komoly hátterű vállalati kultúra;
  • jó csapat.

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés önéletrajz feltöltésével a jelentkezem gombra kattintva.