Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Fizikai munka Dunaharasztin

Ajánlat sorszáma: 2014241

Jelenleg a dunaharaszti iparterületen lévő kereskedelmi és gyártó tevékenységet folytató partnerünkhöz keresünk növekvő termelés kiszolgálására új kollégákat.  Jó munkakörülmények között, egy családias hangulatú csapat várja a jelentkezőket, aki munkájával támogatja a gyártás mindennapjait. Az itt töltött idő alatt egy új szakmát is elsajátítanak a munkavállalók, melyre máshol nincs lehetőség.

Feladatok:

  • gyártási folyamatokba való becsatlakozás;
  • új termékek előállítása;
  • rakodás, pakolás;
  • szerelési és javítási munkálatokban való segédkezés.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség;
  • büntetlen előélet;
  • ERŐS FIZIKUM (nehéz termékek mozgatása);
  • ápolt megjelenés, önmagára és munkájára egyaránt igényesség.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Dunaharaszti, Ipartelep;
  • munkaidő: teljes munkaidő, 7:30-16:30;
  • munkába állás időpontja: azonnal.

Amit nyújtunk:

  • új szakma elsajátítása;
  • céges busz indul: Dunavarsány, Szigethalom, Budapest – Soroksár;
  • alkalmazotti munkaviszonyban való foglalkoztatás.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.