Aktuális munkalehetőségek - Építőmérnök – Budapest VII. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014381

Német hátterű autóipari épületek és fúrópajzsok tervezésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk építőmérnök munkatársat. A megrendelések főként Németországból, USA-ból és Szingapúrból érkeznek.

Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • acélszerkezetek, magasépítési acélszerkezetek 3D tervezése;
  • gyártmánytervek készítése nagy volumenű ipari beruházásokban.

Elvárások:

  • szakirányú tanulmányok/végzettség;
  • 3D tervezőprogramban jártasság;
  • MS Office ismerete;
  • jó kommunikációs képesség;
  • precizitás.

Előnyt jelent:

  • angol vagy német nyelvtudás;
  • Tekla vagy BoCAD program ismerete.

Amit kínálunk:

  • kihívások és előremeneteli lehetőség;
  • továbbképzések;
  • fiatalos, családias 13 fős csapat;
  • tudással és tapasztalattal arányos bérezés;
  • BKK bérlet, céges telefon.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, a Blaha Lujza villamos megállótól 5 percre.
  • munkaidő: hétfőtől péntekig napi 8 órában.