Aktuális munkalehetőségek - Elektronikai műszerész – BUDAPEST XI. KERÜLET

Ajánlat sorszáma: 2014450

Egyedi és kissorozatú termékek gyártásával és fejlesztésével foglalkozó partnercégünkhöz keresünk elektronikai műszerész kollégákat. Az elektronikai műszerészek egy termék teljes életútját követik végig. Ezt a munkalehetőséget azoknak ajánljuk, akik gyártási területen kreatív munkát keresnek, hosszú távra terveznek és szeretnének egy gyorsan fejlődő vállalat részévé válni.

Feladatok:

  • gyenge és erősáramú termékek szerelése megadott dokumentációk és fejlesztőmérnöki utasítások alapján;
  • kábelezés;
  • tesztelés;
  • fejlesztési folyamatok támogatása.

 Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalat;
  • modern munkakörnyezet;
  • korszerű technológia;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jó hangulatú csapat;
  • munkaruha;
  • saját, egyedi szerszámok, munkaeszközök.

 Elvárás:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • pozitív hozzáállás;
  • tanulékonyság.

 Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület;
  • munkavégzés ideje: hétköznapokon 7:00-15:30;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • bejelentett munkaviszony.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.