Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Elektromos karbantartó Halásztelek

Ajánlat sorszáma: 2014252

Elektromos karbantartó munkatársat

keresünk amerikai háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő autóipari beszállító partnercégünkhöz. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • a gépek folyamatos működésének biztosítása;
  • a gép, berendezés meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele;
  • együttműködés a karbantartó munkatársakkal.

 Elvárások:

  • min. középfokú erősáramú berendezés szerelő (elektrolakatos, ipari elektronikai ismeretek);
  • alapfokú pneumatikai, hidraulikai ismeretek;
  • felelősségteljes gondolkodás, precizitás.

Amit nyújtunk:

  • pályakezdők betanítása;
  • kiemelt bérezés + cafetéria, bónuszok;
  • stabil vállalati háttér;
  • hosszú távú munkalehetőség;
  • korszerű technológiai környezet;
  • fiatalos, lendületes csapat.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Halásztelek (tömegközlekedéssel megközelíthető;
  • INGYENES céges buszjáratokat indítunk dolgozóink részére (számos településről: Dunaújváros, Dunavecse, Apostag, Tass, Dömsöd);
  • munkába állás időpontja: amilyen gyorsan lehetséges;
  • munkaidő: 2 műszakban, munkanapokon 5:40-14:00, 13:40-22:00;
  • alkalmazotti munkaviszonyban való foglalkoztatás.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel fényképes önéletrajzát!