Aktuális munkalehetőségek - Cégvezető asszisztens műszaki területen – Budapest VII. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014372

Német hátter? épülettervezéssel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk a cég vezet?je mellé asszisztens munkatársat, aki rugalmasan, kezdetben heti 20 órában segít az adminisztrációs feladatok ellátásában, és biztosítja az iroda gördülékeny m?ködését.

Ha precíz vagy, van tapasztalatod irodai munkába és szeretnél egy részmunkaid?s állást, akkor várjuk a jelentkezésed!

Feladatok:

  • elszámolások, statisztikák készítése;
  • számlamellékletek összeállítása;
  • utazások szervezése, repül?jegyek foglalása;
  • kapcsolattartás a különböz? területekkel és kés?bb a megrendel?kkel;
  • céges rendezvények és csapatépít?k szervezése;
  • kés?bb m?szaki rajzok nyomtatása és küldése partnereknek.

Elvárások:

  • Microsoft Office ismerete (Outlook, Word, Excel, függvények használata)
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • középszint? angol és német nyelvtudás;
  • m?szaki beállítottság;
  • önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • elegáns irodai környezet;
  • nyugodt munkahelyi légkör;
  • családias 13 f?s csapat;
  • fejl?dési lehet?ség.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, a Blaha Lujza villamos megállótól 5 percre.
  • munkaid?: hétf?t?l péntekig rugalmasan heti 20 órában;azonnali kezdéssel.