Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Cégvezető asszisztens műszaki területen – Budapest VII. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014372

Német hátterű épülettervezéssel foglalkozó partnercégünkhöz keresünk a cég vezetője mellé asszisztens munkatársat, aki rugalmasan, kezdetben heti 20 órában segít az adminisztrációs feladatok ellátásában, és biztosítja az iroda gördülékeny működését.

Ha precíz vagy, van tapasztalatod irodai munkába és szeretnél egy részmunkaidős állást, akkor várjuk a jelentkezésed!

Feladatok:

  • elszámolások, statisztikák készítése;
  • számlamellékletek összeállítása;
  • utazások szervezése, repülőjegyek foglalása;
  • kapcsolattartás a különböző területekkel és később a megrendelőkkel;
  • céges rendezvények és csapatépítők szervezése;
  • később műszaki rajzok nyomtatása és küldése partnereknek.

Elvárások:

  • Microsoft Office ismerete (Outlook, Word, Excel, függvények használata)
  • kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • középszintű angol nyelvtudás;
  • műszaki beállítottság;
  • önálló munkavégzés.

Előnyt jelent:

  • német nyelvtudás;
  • monotonitástűrés.

Amit kínálunk:

  • elegáns irodai környezet;
  • nyugodt munkahelyi légkör;
  • családias 13 fős csapat;
  • fejlődési lehetőség.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület, a Blaha Lujza villamos megállótól 5 percre.
  • munkaidő: hétfőtől péntekig rugalmasan heti 20 órában;
  • munkakezdés: januári kezdés.