Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Business PR Consultant

Ajánlat sorszáma: 2014176

Európa vezető cégminősítéssel és kockázatkezeléssel foglalkozó vállalatához keresünk teljes munkaidőbe

BUSINESS PR CONSULTANT munkatársat.

Feladatok:

  • nemzetközi alapokon nyugvó cégminősítéshez kapcsolódó tanúsítványunk értékesítése vállalkozásoknak (rendelkezésre álló adatbázisból) elsősorban telefonon keresztül, ügyféligény esetén akár személyesen is;
  • ajánlatok elkészítése;
  • szerződéskötés;
  • értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • egyéni éves árbevételi terv teljesítése.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • személyes és/vagy telefonos értékesítési területen szerzett tapasztalat;
  • ügyfélközpontúság, határozott kommunikációs stílus, kitartó, csapatjátékos személy, kiváló problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú lehetőség;
  • egyénre szabott tréningek biztosítják a folyamatos szakmai fejlődést;
  • versenyképes alapbér, jutalék (+próbaidő után cafetéria);
  • modern munkakörnyezet Budapest frekventált részén;
  • jó hangulatú, fiatalos csapat.

 Munkavégzés helye: IX. kerület

Munkavégzés ideje: H-CS: 8.00-16.40, P: 8.00-15.00

Munkakezdés ideje: akár azonnal

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát, a megjegyzés rovatba pedig tüntesse fel bérigényét.