Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - BUSINESS INFORMATION CONSULTANT - BUDAPEST, IX. KERÜLET

Ajánlat sorszáma: 2014253

Európa vezető döntéstámogató, üzleti információ szolgáltatójához keresünk teljes munkaidőbe

ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAT.

Legfőbb célunk, hogy támogassuk a vállalatokat a pénzügyi kockázatok kivédésében, valamint az ügyfélszerzési tevékenységben. Folyamatosan bővítjük csapatunkat, ezért keresünk új munkatársakat. Ebben a pozicóban kollégáink legfőbb feladata az ügyfelek tájékoztatása, pontos igényelmérés, ezek alapján árajánlat készítése, szerződéskötések lebonyolítása. Értékesítőink folyamatos, egyénre szabott tréningeken vesznek részt, ami segíti a munkavégzést.

Feladatok:

  • lehetséges ügyfelek megkeresése adatbázisból, elsősorban telefonon keresztül, igény esetén akár személyesen is;
  • ajánlatok elkészítése;
  • szerződéskötés;
  • feladatokhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • egyéni értékesítési terv teljesítése.

Elvárások:

  • telefonos értékesítői tapasztalat;
  • legalább középfokú végzettség;
  • ügyfélközpontúság, határozott kommunikációs stílus, kiváló problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • gazdasági végzettség;
  • alapfokú angol nyelvtudás;
  • értékesítési területen szerzett tapasztalat.

Egyéb információk:

  • modern munkakörnyezet Budapest belvárosában;
  • egyénre szabott tréningek, folyamatos fejlődési lehetőség;
  • versenyképes juttatási csomag (vonzó alapbér, teljesítmény arányos jutalék, cafetéria).

Munkavégzés helye: IX. kerület;

Munkavégzés ideje: H-CS: 8.00-16.40, P: 8.00-15.00

Munkakezdés ideje: akár azonnal

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen a "Jelentkezem" gombra kattintva, az űrlap kitöltésével és önéletrajz feltöltésével.