Aktuális munkalehetőségek - Betanított munkás, kiszerelő - HALÁSZTELEK

Ajánlat sorszáma: 2014549

Betanított munkás, kiszerelő - HALÁSZTELEK

Alábbi hirdetésünkkel egy gyógyszeralapanyagok, vegyszerek és fertőtlenítőszerek gyártásával és kereskedelmével foglalkozó partnerünk csapatába keresünk kiszerelő munkatársat rendezett, tiszta raktárba.

Feladatok:

  • gyógyszeralapanyagok csomagolása rendkívül nagytisztaságú környezetben;
  • vegyszerek csomagolása, kiszerelése különböző kiszerelési egységekbe;
  • termékek címkézése;
  • üzemi rend fenntartása, az előírt takarítások elvégzése, dokumentálása.

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség;
  • precizitás, megbízhatóság, motiváltság.

Előny:

  • gyógyszeripari, vegyipari, vagy rokonipari szakirányú képesítés vagy gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • próbaidő után béremelés;
  • negyedévente teljesítményarányos prémium;
  • évvégi karácsonyi juttatás;
  • bejelentett hivatalos munkahely;
  • hosszú távú stabil munkalehetőség;
  • színvonalas kulturált munkakörnyezet.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Halásztelek;
  • munkaidő: egy műszakos: 6:40 - 15:00 óra között;
  • munkakezdés: amilyen gyorsan lehetséges.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel kattintson a jelentkezem gomra, töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 607 1784