Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Autószerelő-Budapest

Ajánlat sorszáma: 2014368

Végzettséggel rendelkező autószerelőt keresünk gépjárműalkatrészek kereskedelmével foglalkozó partnerünkhöz! Ha a 3., 9. vagy 15 kerületben  vagy környékén lakik, és érdekli a lehetőség, olvasson tovább a részletekért!

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • autószerelői végzettség.

Amit kínálunk:

  • alapbér+pótlékok+cafeteria juttatás;
  • utazási költségtérítés vidékieknek.

Munkaidő:

  • szezonon kívül hétfőtől péntekig 8:00-17:00 között;
  • szezonban (március-április): 8:00-18:00 és szombaton 8:00-13:00 között.

Munkavégzés helye: Budapest 3. vagy 9. vagy 15. kerület (választható)

Érdeklődni a következő telefonszámon lehet: +36 30 605 8667

Jelentkezés módja: amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát.