Aktuális munkalehetőségek - ANYAGMOZGATÓ – Budapest III. kerület

Ajánlat sorszáma: 2014497

Alábbi hirdetésünkkel nyomdaipari partnerünk csapatába keresünk anyagmozgató munkatársat.

Feladatok:

  • kész és félkész termékek kezelése;
  • kézi rakodás;
  • termékek csomagolása;
  • raktáros kollégák munkájának segítése.

Elvárások:

  • jó állóképesség;
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • precizitás, megbízhatóság, motiváltság;
  • együttműködő, nyitott személyiség.

Amit kínálunk:

  • 8 órás bejelentett munkaviszony;
  • jó hangulatú, családias munkakörnyezet;
  • fejlődési, előrelépési lehetőség;
  • korrekt vezetői hozzáállás.

Egyéb információk:

  • munkavégzés helye: Budapest, 3. kerület;
  • munkaidő: több műszakos munkarend, hétfőtől péntekig 6:00–14:00 vagy 22:00–6:00.

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, hogy azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát, a megjegyzés rovatba pedig tüntesse fel bérigényét.