Aktuális munkalehetőségek - Adminisztrátor (megváltozott munkaképességű)-Dunakeszi

Ajánlat sorszáma: 2014379

Alábbi hirdetésünkkel megváltozott munkaképességű munkatársat keresünk élelmiszeripari termékek kereskedelmével foglalkozó cég csapatába. Partnerünk több, mint 20 éve az észak-közép magyarországi régió meghatározó nagykereskedője.

Feladatok:

  • bejövő számlák rögzítése;
  • bejövő / kimenő számlák rendszerezése, nyilvántartása;
  • iratrendezés, scannelés;
  • adatrögzítés;
  • egyéb adminisztrációs feladatok.

Elvárások a leendő munkatárssal kapcsolatban:

  • megváltozott munkaképességet igazoló érvényes határozat vagy szakvélemény;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • irodai munkatapasztalat;
  • precizitás, pontosság.

Amit nyújtunk:

  • hosszútávú, bejelentett munkaviszony;
  • nyugodt, stabil munkahely;
  • befogadó, családias környezet.

Munkaidő: hétköznapokon napi 6 óra 08:00-16:00 között előzetes egyeztetés szerint.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, kattintson a "Jelentkezem" gombra, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott önéletrajzát.

Érdeklődni lehet: +36 30 605 8667