Feliratkozás hírlevélre
Önéletrajz beküldése Jelentkezés

Üdvözöljük a Produkteam Kft. honlapján!

Munkaerő-kölcsönzés és -közvetítés Ideiglenes munkaerőhiánnyal küzd? Megfelelő szakképesítéssel rendelkező személyre lenne szüksége? Alkalmi, vagy hosszútávú munkalehetőséget keres? Váltani szeretne?

Aktuális munkalehetőségek - Adatrögzítő munkatárs

Ajánlat sorszáma: 2014362

Munkaköri feladatok:

  • könyveléssel kapcsolatos adatrögzítés speciális könyvelő program- illetve Word, Excel használatával

Feltételek:

  • pontos, precíz munkavégzés
  • MS Word és Excel készségszintű használata

Előnyök:

  • közgazdasági szakközépiskolai végzettség
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Munkaidő:

  • napi 8 óra
  • hétfőtől-péntekig 8.00 - 16.30
Amit kínálunk:
  • versenyképes bérezés
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Amennyiben a leírtak alapján úgy érzi, azonosulni tud a munkakörrel, jelentkezzen honlapunkon, az űrlapra töltse fel eddigi tapasztalataival alátámasztott fényképes önéletrajzát és bérigényét.